Movies
Ratings
1062
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
Oh! My GranRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
120 Beats Per MinuteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
24 CityRated ★ 5.0
Sea of ButterflyRated ★ 3.5
Napoleon DynamiteRated ★ 3.5