Series
Ratings
126
Extraordinary YouRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 1.5
The UntamedRated ★ 3.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Delicious ProposalRated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 0.5
PianoRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
All InRated ★ 3.5