Movies
Ratings
401
BargainRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 5.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Mune: Guardian of the MoonRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Dragon Quest: Your StoryRated ★ 2.5
Leap!Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
White SnakeRated ★ 4.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.5