Titles you rated
SpellboundRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0