Series
Ratings
57
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0