Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5