Titles you rated
LiveRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
EntertainerRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
SiriusRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hidden IdentityRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.5