Movies
Ratings
220
Minority ReportRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Guard PostRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5