Titles you rated
MidsommarRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
BurningRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 0.5
Absolutely AnythingRated ★ 1.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0- The Man Wagging TailRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Rock of AgesRated ★ 5.0