Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
TangledRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0