Movies
Ratings
30
My Name Is KhanRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0