Titles you rated
Chicken RunRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
TurboRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0