Movies
Ratings
328
FluRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5