Movies
Ratings
213
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
WishRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 1.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 5.0
New Year BluesRated ★ 1.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5