Movies
Ratings
555
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 2.0
The Sweetest ThingRated ★ 1.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Fever PitchRated ★ 2.0
Knocked UpRated ★ 2.0
The FacultyRated ★ 2.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.0
Mona Lisa SmileRated ★ 2.0
The Accidental HusbandRated ★ 2.0
Fool's GoldRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 1.5
BambiRated ★ 1.5
The Jungle BookRated ★ 1.0
Star TrekRated ★ 2.5
Doctor DolittleRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
When in RomeRated ★ 2.0
Lady and the TrampRated ★ 2.0
BabeRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 2.0