Titles you rated
MidsommarRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Pixar StoryRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5