Series
Ratings
59
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0