Titles you rated
New WorldRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0