Movies
Ratings
582
Hostel: Part IIIRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
10,000 BCRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
The World of SilenceRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.5- Almost CheRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MonopolyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 1.5
Brotherhood of the WolfRated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 3.5