Movies
Ratings
22
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0