Movies
Ratings
213
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 4.0
The Monuments MenRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
The CroodsRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0