Movies
Ratings
160
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
The ReapingRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0