Movies
Ratings
249
Baby DriverRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5