Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5