Series
Ratings
173
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club: Next SkyRated ★ 4.0
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
The DaysRated ★ 3.5
Nijiyon AnimationRated ★ 4.5
Love Live! Superstar!!Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5- Malnyeoneul JayulobgeRated ★ 4.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club Season 2Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The Shop next to the bestRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0- Malnyun with Healthy LifeRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
March of the Ants Season 3Rated ★ 4.0- Rough YardRated ★ 4.0
Love Live! Superstar!!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0