Series
Ratings
65
True BloodRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 4.0- Will & GraceRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
Dead Like MeRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
GleeRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0