Movies
Ratings
104
Crows ZeroRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0