Movies
Ratings
91
Shark TaleRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0