Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5