Movies
Ratings
403
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
New NormalRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5