Movies
Ratings
624
Little Nights Little LoveRated ★ 3.5
In Those DaysRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0- The Wandering MoonRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
HungerRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 5.0
OasisRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Cold FishRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5