Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 2.0
Pain HustlersRated ★ 3.0
Locked InRated ★ 2.0
SleepRated ★ 2.5
UnfaithfulRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 5.0
The GuiltyRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
Me and MeRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0