Series
Ratings
166
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0