Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0