Movies
Ratings
21
The IntouchablesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0