Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
PianoRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- Super RookieRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- My Love PatzziRated ★ 3.0