Series
Ratings
128
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
The VeilRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0