Movies
Ratings
345
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
Trouble with the CurveRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 5.0