Series
Ratings
54
First Wives' ClubRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0