Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0