Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5