Titles you rated
Running ManRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 2.0- 탱구와 울라숑Rated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 5.0
- BeybladeRated ★ 3.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 4.5
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 5.0