Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0