Series
Ratings
16
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0