Movies
Ratings
385
RatatouilleRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0