Movies
Ratings
123
Legends of the FallRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
JackRated ★ 4.5
Monsieur LazharRated ★ 4.5
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0