Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0