Movies
Ratings
227
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0