Movies
Ratings
174
The Plan ManRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5