Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0